Nexhati solli një projekt të veçantë

Nexhati solli një projekt të veçantë

Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Nexhat Osmani, publikoi këngën “M’pëlqen”. Për tekstin dhe muzikën u përkujdes Flow Music, ndërsa për vizuelizimin produksioni “Urbangraphics”, transmeton rtv21.tv

“M’pëlqen” është këngë ritmike dhe u prit mirë nga fansat e artistit shqiptar.

Ai është njëri ndër këngëtarët më të dashur të muzikës popullore dhe ka vite që është pjesë e skenës./21Media