Shaqir Cërvadiku vjen në bashkëpunim Haki Godancin

Shaqir Cërvadiku vjen në bashkëpunim Haki Godancin

Këngëtari i njohur, Shaqir Cërvadiku sot ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor.

Këtë herë ai ka ardhur në bashkëpunim me këngëtarin Haki Godancin, shkruan rtv21.tv

“Muhabet e internet” titullohet projekti i tyre, të cilin e kanë shoqëruar me videoklip.

Për tekstin e këngës është kujdesur, Kolë Susaj si dhe vetë Shaqir Cërvadiku.

Kujtojmë që projekti i fundit i Shaqir Cërvadikut është “Princi e Princesha”, i publikuar në muajin korrik./21Media