Gjithmonë përmes këngëve të tij, jeni mësuar të dëgjoni vargje të bukura kushtuar ndjenjës më të mirë dashurisë, e herë herë edhe tradhëtisë.

Bëhet fjalë për artistin e njohur, Genc Prelvukaj që edhe këtë herë për fansat e tij solli diçka të veçantë.

“Mungon” titullohet kënga e re e Gencit të cilën e publikoi edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

“Mungon” është videoprojekti i pestë i Gencit i lansuar gjatë vitit 2020, si dhe është pjesë e albumit të tij “Gentivs II”./21Media