Mustafi i lumtur pranë bashkëshortes

Mustafi i lumtur pranë bashkëshortes

Futbollisti i njohur shqiptar, Shkodran Mustafi është ndër futbollistët e njohur dhe të dashur nga publiku. Ai është aktiv në rrjete sociale, ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e tij private apo profesionale.

Sot, futbollisti publikoi një imazh të bukur me bashkëshorten e tij, Vjosën. Të veshur në mënyrë elegante, Shkodrani dhe Vjosa duken mjaft bukur në imazhin e fundit.

Në imazhin e publikuar nga Mustafi për 1 milion e 200 mijë ndjekësit e tij në instagram, ai po merr pëlqime dhe komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Shkodran Mustafi (@shkodranmustafi) on

Shkodrani dhe Vjosa janë martuar në korrik të vitit 2016. Ata kanë së bashku një vajzë dhe një djalë./21Media