Veseli: PDK e vetmja parti që jep mundësi reale për njerëzit e rinj

Veseli: PDK e vetmja parti që jep mundësi reale për njerëzit e rinj

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, prezantoi sot ministrin e ri të Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Muzafer Shalën, doktor shkence në fushën e Inxhinierisë Elektronike./21Media