Qeveria premton se do të shfuqizohen disa udhëzime administrative

Qeveria premton se do të shfuqizohen disa udhëzime administrative

Shoqata e Naftëtarëve të Kosovës, anuloj protestën e paralajmëruar për sot, pas premtimit të kryeministri në detyrë Avdullah Hoti dhe ministrit të Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi, për shfuqizimin e disa udhëzimeve administrative që kjo shoqatë ka kohë që po i kundërshton./21Media