28-vjeçari është i lidhur edhe me klube angleze

28-vjeçari është i lidhur edhe me klube angleze

Napoli është i interesuar për sulmuesin e Valencias, Rodrigo.

Gjiganti italian është duke u munduar që të transferojë në ekip James Rodriguez prej Realit, por nëse ky transferim dështon atëherë “Napolitanët”, mund t’i bëjnë ofertë Rodrigos.

28-vjeçari është i lidhur edhe me disa klube angleze dhe Valencia janë të gatshëm të dëgjojnë ofertat.