Naser Berisha, këngëtari i njohur nga Kosova, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Himni i nënës”. Këngë dedikuar 30 vjetorit të vjdekjes së nënës së tij.

Ai përmes një shkrimi në Facebook ka bërë të ditur se kënga është pjesë e albumit të ri, i cili pritet të publikohet në verë, shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe tekstin e “Himni i nënës” është përkujdesur vetë Naseri, ndërsa për mix dhe master Egzon Sadiku./21Media