"Kush vonohet, dënohet"

“Kush vonohet, dënohet”

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Naser Rafuna sot ishte i ftuar në emisionin “1 Kafe prej Shpisë”, me të cilin u diskutua për gjëra të ndryshme nga jeta e tij.

Ndër të tjera, gjatë bisedës, aktori tregoi që për vonesa në punë aktorët dënohen. Ai madje theksoi se edhe veten e ka dënuar me 50 euro prej pagës, për shkak se ishte vonuar 4 minuta në punë./21Media