Naser Ramadani infektohet me COVID-19

1 min read

Drejtori i Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës, Naser Ramadani, është infektuar me COVID-19.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Ramadani, përmes një shkrimi në Facebook.

Ai ka apeluar tek qytetarët që të bartin maskat, të vaksinohen dhe të zbatojnë masat parandaluese.

Kujtojmë se në Kosovë janë 21 mijë e 668 raste aktive me COVID-19./21Media