Phoenix Suns – Dallas Mavericks 117:115

Phoenix Suns – Dallas Mavericks 117:115

Elita e basketbollit amerikan NBA, tashmë është rikthyer në aksion pas pushimit të pandesimë dhe nga takimin e zhvilluara në mengjesin e së hënës duhet vecuar fitoret e ngushta të San Antonios ndaj Memfisit dhe të Finiksit ndaj Dallasit.(E pergaditi-Bajram SHALA)./21Media