Pas 8 vitesh martesë, divorcohet çifti i njohur

Pas 8 vitesh martesë, divorcohet çifti i njohur

Bëhet fjalë për aktorin Chris Pratt dhe aktoren Anna Faris, të cilët e kanë dhënë vetë lajmin e ndarjes përmes postimeve në rrjetet sociale.

“Unë dhe Anna jemi të trishtuar t’ju themi se po ndahemi ligjërisht. U përpoqëm për një kohë të gjatë, jemi të zhgënjyer. Djali ynë ka 2 prindër që e duan shumë dhe për të mirën e tij duam që kjo situatë të jetë të zgjidhet në privatësi. Ne akoma kemi dashuri për njëri-tjetrin, do ta vlerësojmë gjithmonë kohën e kaluar bashkë dhe respekti nuk do të ndryshojë” ka shkruan në Facebook Pratt.

Çifti i famshëm kanë së bashku një djalë.