Bëhet fjalë për Janet Jackson dhe Wissam Al Mana Këngëtarja Janet Jackson dhe burri i saj Wissam Al Mana i kanë dhënë fund martesës së tyre 5 vjeçare, shkruan rtv21.tv

Bëhet fjalë për Janet Jackson dhe Wissam Al Mana

Këngëtarja Janet Jackson dhe burri i saj Wissam Al Mana i kanë dhënë fund martesës së tyre 5 vjeçare, shkruan rtv21.tv

Sipas një raportimi të TMZ këngëtarja 51-vjeçare dhe burri i saj biznesmeni Wissam Al Mana 42-vjeçar kanë vendosur që t’i ndajë rrugët pasi që gjërat nuk po funksiononin më.

Ndryshe çifti i njohur u bën me një djalë të quajtur Isa, i cili erdhi në jetë gjatë muajit janar të këtij viti./21Media

janet-jackson-and-wissam-al-mana-split-months-after-welcoming-baby

SHPËRNDAJE

Facebook