Ka vdekur në moshën 55 vjeçare doktori Nijazi Ahmeti.

Lajmi është bërë i ditur nga Oda e Mjekëve të Kosovës, ku po ashtu ka shprehur ngushëllime familjarëve, miqve dhe koleëve.

“Dr. Ahmeti ka qenë specialist i dermatovenerologjisë, mjek që me profesionalizëm e përkushtim i shërbeu qytetarëve për shumë vite.”, thuhet në  njoftim./21Media