Ndalet rryma, lëndohet rëndë një grua pasi ashensori ra me shpejtësi të madhe

Të premtën në Fushë Kosovë është ndalur rryma.

Si pasojë, ashensori ka rënë me shpejtësi të madhe derisa një grua ishte brenda.

E njëjta ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Incidenti është raportuar rreth orës 23:55.

Rasti është duke u hetuar./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button