Homazhe bënë edhe presidentja Vjosa Osmani dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca/

Homazhe bënë edhe presidentja Vjosa Osmani dhe kryeparlamentari Glauk Konjufca/

Kryeparlamentari Konjufca këtë deklaratë e bëri pas homazheve në Kompleksin Memorial në Poklek të Drenasit, ku sikurse dhe në Çikatovë të vjetër, bashkë me presidenten Vjosa Osmani, nderuan të rënët për liri./21Media