Bundesliga Gjermane zyrtarisht sot rifilloi sezonin e mbetur në gjysmë të pezulluar dy muaj më parë për shkak të pandemisë së koroanvirusit.

Ndeshja e parë e cila tashmë ka filluar po luhet mes Borussia Dortmund dhe Schalke.

Natyrisht se kjo ndeshje po zhvillohet pa shikues në stadium. /21Media