Pa asnjë gol ndeshja mes Barcelonës dhe Realit

Pa asnjë gol ndeshja mes Barcelonës dhe Realit

Në ‘Camp Nou’ ka përfunduar ndeshja e madhe mes dy gjigantëve të futblloit Barcelona–Real Madrid.

Përkundër shumë rasteve nga të dy ekipet, ndeshja ka përfunduar pa asnjë gol, shkruan rtv21.tv

Kjo ndeshje është lujatur në kuadër të javës së 17-të në La Liga.

Loja e madhe ka filluar në orën 20:00. /21Media