Ipko Superliga dhe Liga e parë në futboll

Ipko Superliga dhe Liga e parë në futboll

E premtja e kësaj jave hapë javën e dytë të Ipko Superligës së Kosovës në futboll si dhe edicionin i ri në Ligën e Parë. Ndeshjet tjera të kësaj jave në të dy rangjet në program janë të shtunën dhe të dielën. Të gjitha takimet  zhvillohen prej orës 17:00./21Media