Sot do të vazhdojë programi i ditës së mërkurë në Ligën e Kampionëve me disa ndeshje interesante. Me fillim nga ora 21:00 do të mund të ndiqni përballjet mes Chelseat dhe Rennes në kuadër të Grupit E, Barcelonas dhe Dynamo Kyivit, ndeshje kjo në Grupin G dhe ndeshja e fundit mes RB Leipzig dhe Paris Saint-Germain në kuadër të Grupit H.

Këto do të jenë ndeshjet e tjera të programit të sotëm.

Sevilla-Krasnodar ora 21:00

Zenit-Lazio ora 18:55

Club Brugge-Dortmund ora 21:00

Ferencvaros-Juventus 21:00

Instanbul-Manchester United 18:55.