Ndjehen lëkundje tërmeti në Tiranë.

Lëkundjet janë ndjerë reth orës 09:55 minuta

Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane për Mesdheun lëkundjet ishin me magnitudë 3.3 të shkallës rihter dhe thellësi 10 km./oranews