Yllka shumë aktive në rrjetet sociale

Yllka shumë aktive në rrjetet sociale

Rrjetet sociale po luajnë rol të veçantë në komunikimin mes fytyrave publike dhe audiencës. Fansat kanë mundësi që të jenë më të afërt me yjet e tyre të preferuara, shkruan rtv21.tv

Në këtë raport, fytyrat publike më së shumti po e gjejn vetën në instagrami. Përveç të rejave nga puna e tyre artistët vazhdimisht publikojnë edhe momente nga jeta e përditshme.

Yllka Kuqi, është njëra prej këngëtareve e cila tregohet shumë aktive sa i përket publikimit të fotografive të saj.

Përderisa pjesa më e madhe i japin komente dhe pëlqime imazhet e saj, dikush tjetër i dha një kritikë për postimet e teperta në Instargam.

Kësaj kritike nuk ka mundur pa iu përgjigjur edhe këngëtarja, e cila në një mënyrë qesharake e kritikoi atë për  mënyren e të shkruarit.

Projekti i fundit i këngëtares mban titullin “Po sillna”. Këngën e ka publikuar më 31 korrik dhe po pëlqehet shumë nga publiku./21Media