Ndryshimet ndër vite

Ndryshimet ndër vite

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora njihet për zërin e saj të bukur, shkruan rtv21.tv.

26 vjeçarja ka disa vite që performon në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka sjellë shumë këngë dhe bashkëpunime me këngtarë të shumtë për fansat e saj.

Nga koha kur ajo ka dal në skenë e deri më sot, këngëtarja ka pësuar shumë ndryshime në pamjen e saj. Edhe pse nuk kanë kaluar shumë vite, ndryshimi i saj është shumë i madh.

 

Ndërsa së fundi, bukuroshja ka postuar një foto mjaft të bukur dhe tërheqëse në llogarinë e saj në Instagram. Nga këtu mund t’i shihni ndryshimet e saj.

View this post on Instagram

 

Givin you the side eye 👁

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on

 Projekti i fundit i këngëtares titullohet “Zemër” që është në bashkëpunim me këngëtarin algjerian Soolking. Kënga deri tani ka arritur më shumë se 298 milionë klikime, duke u bërë kështu njëra ndër këngët shqiptare më të klikuara në botë./21Media