Që nga paraqitja e parë në seriale ajo është shfaqur si bionde dhe me flokë të gjata, bëhet fjalë për aktoren truke-gjermane Meyrem Uzerli, e cila njihet nga seriali i famshëm “Sulltani” i cili u transmetua në RTV21.

Edhe pse tani kanë kaluar disa vite nga përfundimi i serialit interesimi për të nga fansat e saj ende vazhdon.

Por, aktorja tashmë duket krejtësisht ndryshe  nga ‘’Hyrremi’’ e serialit. Ajo ka pësuar ndryshime si në trup ashtu edhe në fytyrë.

Kur jemi te kjo e fundit ajo në një interviste ka pranuar se ka bërë operacione plastike, për çka thënë se nuk do të bëjë më.

Më poshtë i gjeni disa fotografi të aktores të realizuara ndër vite. /21Media