Këngëtarja kosovare e njohur ndërkombëtarisht, Dua Lipa, së fundmi ka ndryshuar stilin e flokëve.

Ylli botëror ndryshimin e ka bërë për kopertinën e revistës “Vogue”.

Dua duket me flokë të bardha dhe të shkurtëra në imazhin e fundit, të cilin e ka publikuar sonte në instagram për 58 milionë e 600 mijë ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ndryshe, në fillim të janarit, revista Variety ka vlerësuar listën e këngëve më të mira për vitin që lamë pas dhe në pozitën e parë u rëndit ylli kosovar me famë botërore, Dua Lipa, me këngën “Don’t Start Now”./21Media