Këngëtarja Genta Ismajli ka bërë një ndryshim. Artistja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, nga brune në bionde, shkruan rtv21.tv

Ajo për fansat e shumtë, së fundmi në instagram ka publikuar imazhin në të cilin shihet me ndryshimin e ri.

E grimuar me stil dhe me flokë të lëshuara, këngëtarja thjesht duket për mrekulli në fotografinë e fundit, në të cilën po merr komente dhe pëlqime të shumta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Ndryshe, projekti i fundit muzikor i Genta Ismajlit është “Ça me bo” në bashkëpunim me Marselin. Projekti është publikuar në muajin gusht të vitit 2020 dhe deri tani në Youtube ka 16 milionë e 511 mijë e 657 klikime./21Media