Këngëtari i njohur, Ermal Fejzullahu dhe këngëtarja e njohur Filloreta Raçi-Fifi, kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Fifi ka zbuluar titullin e projektit si dhe datën e publikimit.

Kënga e re nga Ermali dhe Fifi e cila mbanë titullin “Përjetësi” do të publikohet më 9 tetor./21Media

 

 

View this post on Instagram

 

#perjetesi 09.10.2020 ❤️ @ermal.fejzullahu

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Ndryshe,