Në ditën e Bajramit, anëtarë dy familjeve u bënë për spital në Podujevë

1 min read

Policia ka informuar se dje ka ndodhur një përleshje në mes të dy familjeve (9 meshkuj kosovarë), në Podujevë, ku si pasojë të njëjtit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një karikator me 7 fishek dhe një shkop.”, ka informuar policia.

Me vendim të prokurori, rasti shkon në procedurë të rregullt./21Media