Leonita tregon barkun e rrumbullakosur

Leonita tregon barkun e rrumbullakosur

Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron ndjekës të shumtë, Leonita tregohet mjaft aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet e veshur me një fustan të bardhë, teksa në sy bie barku i rrumbullakosur.

Ndryshe, ylli i Arsenalit, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, në muajin maj kanë treguar se janë në pritje të fëmijës së parë./21Media

 

View this post on Instagram

 

Mommy & Daddy waiting for you 👼🏻🧡

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on