Është publikuar pjesa e parë e dokumentarit të rep-artistes së njohur shqiptare Loredana Zefit.

Në këtë pjesë, Loredana tregon më shumë për jetën mënyrën se si është rritur e po ashtu ndan disa momente me vajzën e saj, Hanën.

Pjesë e dokumentarit të Loredanës është edhe Mozzik i cili tregon për raportin e tyre dhe flet për ndarjen nga 25 vjeçarja.

“Unë kam qenë njëri prej të rinjve me gjet dikë edhe me u martua sa më shpejt. Ka dashur Zoti e kam gjetur një person që i kam besuar shumë, e kam dashur shumë. Mendoj që gjithçka që na ka mbajtur bashkë është që kemi përjetuar shumë gjëra bashkë”, ka thënë ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana)

 Ky dokumentar i Loredanë është i ndarë në katër pjesë./21Media