Urimi i Shyhretes për nipin

Urimi i Shyhretes për nipin

Në familjen e këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli, sot kanë arsye për të festuar, shkruan rtv21.tv

Matini, nipi i Shyhretes feston sot ditëlindjen.

Në rrjetin social Instagram, Shyhretja ka publikuar një fotografi të Matinit të shoqëruar me një urim.

“Urime ditëlindjen o mjalti i jem”, ka shkruar këngëtarja.

Edhe Engjëllusha ka shfrytëzuar rrjetin social Instagram, për të bërë një urim për nipin.

“Urime ditëlindja dundi i hallës, festofsh gjithmonë. Të dua shumë shpirti jem”, ka shkruar Engjëllusha.

Matini, djali i Kushtrimit dhe Leartës sot feston ditëlindjen e dytë./21Media