Superliga e Kosovës në futboll

Superliga e Kosovës në futboll

Pas vetëm një dite pauze në fundjavë do të vazhdojnë ndeshjet e Superligës së Kosovës, përkatësisht do të zhvillohen takimet e xhiros së 12-të. Një ndeshje zhvillohet të shtunën, përballën:

Arbëria- Besa.

Të dielën janë në program tri takime, ciftet janë:

Drita- Prishtina,

Llapi- Trepça 89 dhe

Ballkani- Gjilani.

Kurse takimi që e përmbyll këtë xhiro ai ndërmjet Drenicës e Feronikeli zhvillohet të hënën./21Media