Dyshja duken mjaft bukur

Dyshja duken mjaft bukur

Djali i këngëtarit të mirënjohur, Afrim Muçiqit, Albioni së bashku me bashkëshorten e tij, Albertinën janë në shtetin gjerman.

Në këto ditë të bukura vikendi, dyshja po vizitojnë vende të bukura të Gjermanisë. Kjo po shihet nga imazhet që Albertina dhe Albioni publikoi në instastory për ndjekësit e tyre, shkruan rtv21.tv

Afrim Muçiqi, djalin e tij Albionin, i cili po ashtu është këngëtar e ka martuar në muajin korrik. Albioni është martuar në një ceremoni të bukur me Albertina Krajkovën. Dasma e tyre ka rrëmbyer vëmendje të madhe nga ana e publikut./21Media