Ermali dhe Ariana po shijojnë pushimet në Turqi

Ermali dhe Ariana po shijojnë pushimet në Turqi

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana, po pushojnë në Kapadokia.

Në rrjetin social Instagram, Ariana ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Fotografia ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

❤️

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on


 

View this post on Instagram

 

Beautiful day 🤗

A post shared by Ariana Fejzullahu (@arianafejzullahu) on

Ermali dhe Ariana janë të martuar më shumë se 10 vjet. Ata janë prindër të një djali dhe tre vajzave./21Media