Reperi i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha  kanë vendosur t’i kalojnë disa ditë relaksuese.

Çifti pushimet i kanë filluar në Duabi ku bashkë me ta është edhe vajza e tyre Poem Blu.

Nga këto pushime çifti kanë filluar të publikojnë pamje të ndryshme në rrjetet sociale.

Ndryshe, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë bënë prindër më 14 dhjetor të vitit 2020./21Media