Lori publikon fotografi të bukura nga pushimet

Lori publikon fotografi të bukura nga pushimet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Loreta Kacka – Lori, është ndër artistet më të dashura të skenës muzikore. Ashtu si çdo artiste tjetër që është mjaft e angazhuar në sezonën e verës dhe për Lorin këta muaj ishin mjaft të ngjeshur.

Pas gjithë këtyre muajve punë, Lori gjeti kohë për veten për të marrë energji për projekte të reja.

Tash e sa ditë po qëndron për pushime në Itali, prej nga po sjellë fotografi të bukura, transmeton rtv21.tv 

 

View this post on Instagram

 

#estate2019 #italy 🌔

A post shared by Lori Loreta Kacka (@lori_loreta_kacka) on

 

View this post on Instagram

 

#Vacanze #2019 #italy 😎

A post shared by Lori Loreta Kacka (@lori_loreta_kacka) on

Kujtojmë se projekti i fundit i Lorit është “Thuja nanës”, që e publikoi në muajin korrik./21Media