Shfaqet tërheqëse në bikini

Shfaqet tërheqëse në bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati ka nisur pushimet në bregdetin shqiptar, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 480 mijë ndjekës, Ronela ka publikuar një fotografi atraktive në të cilën shfaqet në bikini.

“Mirëmëngjesi”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e shkrepur në Dhërmi.

Ndryshe, “Lage” është projekti i fundit muzikor nga Ronela Hajati. Kënga është pritur mjaft mirë nga fansat e saj dhe deri tani numëron mbi katër milionë klikime në Youtube./21Media