Gashi: I kemi marrë të gjitha masat për parandalimine përhapjes së virusit

Në Klinikën Infektive po mjekohen  7 pacientë me Covid 19.  Prej tyre 4  në gjendje shumë të mirë  dhe  3 raste janë në gjendje më të rënduar në trajtim me oksigjenoterapi dhe përkujdesje intensive.(Teksti-Valmira HOTI, kamera- Lulzim FANA)./21Media