Kënga e re nga Korabi

Kënga e re nga Korabi

Këngëtari i njohur shqiptar, Korab Shaqiri në këtë kohë pandemie ka vendosur t’i argëtojë fansat e tij përmes projekteve të reja muzikore.

“Dilema” titullohet kënga e re të cilën Korabi e ka punuar në shtëpinë e tij, dhe e ka përcjellë edhe me një video interesante.

Muzika është bërë nga vet Korbai, ndërsa ‘beat’-a është punuar nga ‘Buja Beats’.

“Biri im” është projekti i fundit i Korabit i cili është dhuratë për ditëlindjen e djali të tij. /21Media