“Bonnie Clyde” brenda dy dite mbi 2 milonë klikime

“Bonnie Clyde” brenda dy dite mbi 2 milonë klikime

Reperi i njohur Mozzik, dy ditë më parë ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpuni me të dashurën tij Loredanën.

Projekti i parë i tyre së bashku mban titullin “Bonnie Clyde”, dhe është mirëpritur shumë mirë nga fansat e dyshes, deri tani kënga “Bonnie Clyde” në kanalin Youtube, deri tani ka mbledhur mbi 2 milonë klikime.

Këtij suksesi të këngës është duke ju gëzuar edhe vetë  Mozzik, ku ai mbrëmë në Instastory, ka publikuar një fotografi teksa ka zbuluar edhe notën e tij që e ka pasur në lëndën e muzikës sa ishte në shkollë.

“N’shkollë n’muzikë se kom pas 2-sh.. e sot i boj me muzikë 2 milionë klikime për 1 ditë !”, ka shkruar Mozzik në fotografinë e publikuar në Instaagram.

Kujtojmë se kënga “Bonnie Clyde” nga Mozzik dhe Loredana është një gërshetim i gjuhës shqipe dhe asaj gjermane. /21Media