Ende nuk dihet arsyeja e vdekjes

Ende nuk dihet arsyeja e vdekjes

Në moshën 21-vjeçare ka vdekur reperja e njohur amerikane, Lexii Alijai, shkruan rtv21.tv

Artistja ka vdekur dje por arsyeja e vdekjes së saj ende nuk është bërë e ditur. Lajmin për vdekjen e 21 vjeçares e ka bërë të ditur familja e saj me anë të një postimi në rrjetet sociale.

 

Lexii Alijai e njohur për publikun u bë falë bashkëpunimeve me artistë të famshëm  si  Khelani dhe Drake./21Media