I dyshuari me probleme psikike

I dyshuari me probleme psikike

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi që i njëjti ka tentuar që ta marr fëmijën 8 vjeçar nga nëna e tij.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 12:24 në Gllogoc.

Sipas Policisë, i dyshuari gjatë arrestimit ka shfaqur shenja që është me probleme psikike dhe i njëjti është dërguar në neuropsikiatri në QKUK.

Ndërsa me pas me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media