Në pritje të fëmijës së katërt, “Mia” feston ditëlindjen

Modelja dhe aktorja e njohur, Luisana Lopilato sot feston ditëlindjen. Argjentinasja e cila mori famë në adoleshencë me rolin e “Mias” në serialin “Rebelët”
Lopilato u lind më 18 maj të vitit 1987, pra sot mbush 35 vjet jetë.
Ajo është e martuar me këngëtarin e famshëm kanadez, Michael Buble me të cilin ka tre fëmijë dhe është në pritje të fëmijës së katërt./21Media

Back to top button