Lukasi dhe Meli janë të dashuruar

Lukasi dhe Meli janë të dashuruar

Serial Kloni është një ndër telenovelat që ka thyer rekordet e shikueshmerisë. Të gjithë patën krijuar simpati për personazhet kryesore Zhaden (Giovana Antoneli) dhe Lukasin (Murillo Benicino). Po r ata çift ishin vetëm në serial e jo edhe në jetën e përditshme. Lukasi është në lidhje  me aktoren e cila tek Kloni e luan rolin e Melit (Debora Falabella) përkatësisht vajzës së tij, përcjell rtv21.tv

Ata kanë filluar lidhjen të cilën e mbajtën të fshehur për tri vite radhazi deri në vitin 2012, kur u ndanë nga partnerët e mëparshëm.

Ndryshe serial “Kloni” është duke u ritransmetuar në RTV21Mix nga  e hëna në të premten në ora 22:00./21Media

123