Një baladë nga Neki Emra

Një baladë nga Neki Emra

Këngëtari i mirënjohur, Neki Emra, ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “I thua vetes nanë”, shkruan rtv21.tv

Tekstin dhe muzikën e ka punuar vet këngëtari, ndërsa orkestrimin Florent Boshnjaku.

Kënga e zhanrit baladë është lansuar në versionin audio.

“I thua vetes nanë” vjen pas suksesit të këngës  “Papritmas” të cilën Neki e ka publikuar në shtator të vitit 2018./21Media