Babai xhiroi djalin teksa i tregoi që nëna nuk e ka puthur

Babai xhiroi djalin teksa i tregoi që nëna nuk e ka puthur

Një moment i adhurueshëm është kur një vogëlush 2-vjeçar tregoi indinjatën e tij, sepse nëna ishte larguar për në punë, pa e puthur atë.

Vogëlushi i zemëruar me emrin Alexandër, nga Jacksonville e Floridas, sapo kishte përfunduar një praktikë futbolli, kur nëna e tij, Diana Simos hapi derën dhe papritur iku në punë pa e puthur atë.

Atëherë babai i Aleksandrit, Christos, mori në dorë telefonin e tij për të filmuar reagimin qesharak të Aleksandrit.

Në video Aleksandri shihet, duke i shpjeguar tërbimin babait të tij./oranews