Zhduket një vajzë e mitur

Zhduket një vajzë e mitur

Një vjazë e mitur është raportuar si e zhdukur në Prizren.

Sipas policisë vajza raportohe se është zhdukur nga mëngjesi i 30 shtatorit në rrugën “Mentor Krasniqi” në Prizren

“Ankuesja femër/K shqiptare raporton se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet vend ndodhja e saj”, thuhet në raportin e policisë duke mos bërë të ditur detaje të tjera.

Polica ka njoftuar se rasti është nën hetime./21Media