Këngëtari i mirënjohur kosovar, Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera janë ndër çiftet simpatike dhe të dashura të estradës. Çifti është aktiv në rrjete sociale, ku publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e tyre, shkruan rtv21.tv

E kur jemi te rrjetet sociale, sot Nera publikoi një imazh të bukur në instastory për 23 mijë e 900 ndjekësit e saj. Sipër imazhit ajo la një mbishkrim për më të ëmblën e saj. “Gezimi i jetes tem ANNA”.

Bëhet fjalë për vajzën e vogël të Ermalit, e cila u lind në shtator të vitit 2019./21Media