Bashkimi dhe Prishtina garojnë për titull

Bashkimi dhe Prishtina garojnë për titull

Vazhdon gara për titull të kampionit në basketboll për femra. Në finale janë Bashkimi dhe Prishtina. Nesër në duelin e pestë në Prizren përcaktohet kampioni i Kosovës për këtë edicion./21Media