Kupa Evropiane e EHF në hendboll për femra

 Kupa Evropiane e EHF në hendboll për femra

Nesër në orën 18:00 në palestrën e sporteve në Istog, zhvillohet ndeshja e kthimit e rrethit të dytë të kupës europiane të EHF-it, në hendboll për femra ndërmjet Istogut dhe Vushtrrisë, e cila transmetohet drejpërdrejt në RTV 21+. Takimi i parë Vushtrria- Istogu ka përfunduar me rezultat 21 me 26.(E pergaditi- Tomor GRTABOVCI)./21Media